...bo lubię piec!
Blog > Komentarze do wpisu

Naleśnikowy Tydzień! Edycja 2.

Po raz drugi bardzo serdecznie zapraszam Was do wzięcia udziału w "Naleśnikowym tygodniu"! Owoców jest już pod dostatkiem (... upragnionione truskawki ;)), więc na pewno będzie pysznie! Liczą się też pancakes'y, placki, racuchy i wszelkie podobne do naleśników pyszności, które wylądują na naszych stołach. Nie można dodawać wpisów archiwalnych. Linki do notek wraz z nickiem autora prześlijcie, proszę, na fabrykasmaku@vp.pl - to znacznie ułatwi mi przygotowanie podsumowania.

W tym roku "naleśnikujemy" od 7 do 13 czerwca (czyli w przyszłym tygodniu- po Bożym Ciele). Na e-maile z notkami czekam do 20 czerwca, a podsumowanie, mam nadzieję, ukażę się dzień później :).

Kod banneru do pobrania:

Ps. Mam nadzieję, że działa! xD

<a href="http://durszlak.pl/akcje/nalesnikowy-tydzien">Przyłącz się do tej akcji!</a>

niedziela, 30 maja 2010, nette7

Polecane wpisy

  • "Nowy sezon"! :)

    Wreszcie jestem :). Zawsze w czasie wakacji mam wyrzuty sumienia, że nie umieszczam nowych notek, jednak te dwa wyjątkowe miesiące rządzą się swoimi prawami. Dz

  • ..

    Wesołych Świąt!!! Wyjątkowych, wymarzonych, w gronie bliskich, znajomych. Z dwunastoma potrawami, pysznym grzańcem, niesamowitą atmosferą. I śniegiem ;).

  • Urodziny... a niebawem przepis na babę Neli :)

    Dzisiaj świętuje :). Tort kupiony, pyszny. Fantastyczne niespodzianki od przyjaciółek i rodziny. Moc życzeń- oby wszystkie się spełniły... ...a niebawem przepi

Komentarze
ugotujmy
2010/06/01 09:06:28
będzie pysznie!
-
emma001
2010/06/02 15:06:12
napewno wezme udział ;) Nalesniki to kocham jeśc najbardziej ;)
-
olciaky
2010/06/14 16:44:12
Fajnie TU:)
A jak daaaawno mnie nie było u Ciebie..
Ach..

Pozdrawiam i dziękuję za akcję ( z racji nauki niestety tylko jedna propozycja, cudem!
-
nette7
2010/06/15 21:23:27
Miło Olciu, że znalazłaś chwilę żeby wpaść do mnie :)... Ja mam już oceny wystawione, za chwilę rada... więc... wolne! ;) Powodzenia!
Durszlak.pl