...bo lubię piec!

Poza kuchnią

poniedziałek, 23 stycznia 2012

 Przerażają mnie te długie przerwy w pisaniu Tutaj. Na szczęście, już wracam. Musiałam odpocząć od fotografowania, pisania.. od pieczenia nie ;). Teraz spędzam cudowne ferie w górach, "taplając się" w śniegu i korzystając z fantastycznej aury. I mam mnóstwo nowych pomysłów, a przede wszystkim chęci. Już niebawem wrócę do domu (ale tylko na chwilę! ;)) i na pewno pokażę Wam przynajmniej jedno zdjęcie z podróży. Pozdrowienia!!!

czwartek, 08 lipca 2010

...dlatego przepraszam, że nie piszę i nie komentuje Waszych blogów, ale poprostu nie mam na to czasu. Nad Bałtykiem jest piękne slońce, swieci bez przerwy, a subtelny wietrzyk dodaje otuchy kiedy fale gorąca oblewają ciało. Piekę oczywiście, jak zawsze, ot wczoraj przygotowałam duuużo pysznych drożdżówek z białym serem- wspaniałe! I wszystkie "zniknęły" bo łakomczuchów jest znacznie więcej niż zawsze. Przepis już w weekend, a teraz... pozdrawiam słonecznie! I zapraszam na polskie plaże, bo piasek złoty, fale wysokie, zza białych chmur wymykają się promyki słońca...

"Gość" poprosił mnie o kontakt e-mailowy: fabrykasmaku@vp.pl

piątek, 19 czerwca 2009

Tak, tak ;)... Cudowne, wymarzone, długo planowane... Już są! Dlatego nie będzie mnie na blogu- narazie. Od czasu do czasu zajrzę, rozejrzę się... jak będę miała dostęp do internetu ;), ale mimo wszystko wole morze... Tak więc falująco, śpiewająco, z podmuchem wiatru- pozdrawiam znad Bałtyku! Do następnej notki!

Życzę Wam wspaniałych wakacji, wypoczynku i smacznego grilla ;)... Bęędzie fajnie!

sobota, 18 kwietnia 2009

Powiadomienie: Jako, że już wiosennie (a nawet letnio) za oknem, mój blog dostosował się do pogodowych zmian. Zrywam z szarościami... Narazie ;). Teraz pora na słońće! ;). Koniec powiadomienia ;D.

Ps. Jako, że wygląd jest w trakcie zmian, mam nadzieję, że doradzicie mi, czy "nowe ubranko" dobrze się prezentuje ;)

niedziela, 21 grudnia 2008
Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku! Pomyślności w kulinarnych i nie tylko zmaganiach z rzeczywistością, fantazji w komponowaniu nowych smaków i czasu - na te wszystkie drobne i większe przyjemności!!!
Durszlak.pl