...bo lubię piec!

Inne ;)

wtorek, 28 sierpnia 2012

 Wreszcie jestem :). Zawsze w czasie wakacji mam wyrzuty sumienia, że nie umieszczam nowych notek, jednak te dwa wyjątkowe miesiące rządzą się swoimi prawami. Dzięki wakacyjnej przerwie wracam zawsze z jeszcze większymi chęciami do prowadzenia bloga, szczególnie, że zaglądacie tutaj nawet jeśli się nie odzywam :). Zapraszam Was na "nowy sezon", mam nadzieję, że będzie przynajmniej równie smakowity jak poprzednie, chociaż dla mnie znacznie bardziej pracowity... Życzcie mi powodzenia i trzymajcie kciuki za ten (baaardzo ważny) rok i pieczcie jak najwięcej (nie zapominając o odwiedzeniu siłowni lub włączeniu DVD z porządnym cardio od czasu do czasu ;)) :D!

 Już niedługo pokażę Wam banalną metodę pieczenia chleba w żeliwnym garnku (którą stosuje z powodzeniem mnóstwo blogerów i domowych piekarzy, głównie za sprawą Jim'a Lahey'a) i mam nadzieję, że "zarażę" pasją pieczenia chleba przynajmniej część z Was :). Tym razem będzie naprawdę łatwo, szybko i ... bez brudzenia rąk! 

 

Pozdrawiam, A. :)

czwartek, 22 grudnia 2011

Wesołych Świąt!!!

 

 Wyjątkowych, wymarzonych, w gronie bliskich, znajomych. Z dwunastoma potrawami, pysznym grzańcem, niesamowitą atmosferą. I śniegiem ;).

środa, 27 kwietnia 2011

Dzisiaj świętuje :). Tort kupiony, pyszny. Fantastyczne niespodzianki od przyjaciółek i rodziny. Moc życzeń- oby wszystkie się spełniły...

 

...a niebawem przepis na trudną-łatwą babkę Neli R.

sobota, 23 kwietnia 2011

Pięknych, spędzonych w gronie najbliższych, radosnych, wyjątkowych i (bez wątpienia) smacznych Świąt!

piątek, 04 lutego 2011

9 lutego obchodzimy międzynarodowy dzień pizzy. W ubiegłym roku podjęłam się poprowadzenia "pizzowej akcji" i w tym roku rowniez serdecznie Was zapraszam do wzięcia udziału we wspólnym pizzowaniu! ;) Pieczemy w środę, więc przygotujcie mąkę, drożdże, kilka ulubionych składników na wierzch i najważniejsze- dobre chęci! Niech Wam się upiecze! ;D

Ps. Akcja pojawi się również na Durszlaku

Zasady:

Proszę o przesłanie e-maila z linkiem do notki, nazwą pizzy i zdjęciem (lub bez zdjęcia) w formacie 175 pikseli szerokości na e-maila: fabrykasmaku@vp.pl, to bardzo ułatwi mi zrobienie podsumowania akcji :)

Jeżeli nie masz bloga a chcesz, żeby Twoja pizza ukazała się w podsumowaniu, wyślij na fabrykasmaku@vp.pl zdjęcie pizzy, nazwę i przepis.

 

<a href="http://durszlak.pl/akcje/international-pizza-day-edycja-2">Przyłącz się do tej akcji!</a>

 

Kod bannerka:

<a href="http://fabrykasmaku.blox.pl/2011/02/International-Pizza-Day-Edycja-2.html"><img src="http://fabrykasmaku.blox.pl/resource/s_dzien_pizzy.jpg" /></a>
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
Durszlak.pl